Blog

HomeUncategorizedBukiet kwiatów na urodziny
Bukiety Szczecin

Bukiet kwiatów na urodziny

Urodziny to świetna okazja, by sprawić bliskiej osobie sympatyczny podarek. Niektórzy stawiają na praktyczne prezenty, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Jeśli jednak solenizant ma już wszystkie potrzebne sprzęty, a nam brak pomysłu, możemy postawić na nieśmiertelne upominki, które są zawsze mile widziane. Bukiet kwiatów na urodziny? Zdecydowanie tak! Warto jednak zadbać o odpowiednią oprawę.

Kwieciste inspiracje

Podstawową kwestią jest wybranie kwiatów odpowiednich dla danej osoby. Jeżeli wiemy, że obdarowywany gustuje w konkretnym rodzaju kwiatów, zdecydujmy się na takie właśnie rośliny, a bukiet na pewno sprawi wiele radości. Dla młodej energicznej osoby idealne będą kolorowe frezje, ukochaną kobietę obdarujmy pąsowymi różami, które wyrażą miłość, zaś na urodziny babci wybierzmy, bardziej stonowane, szlachetne róże herbaciane. Pamiętajmy, że kwiaty mogą odzwierciedlać osobowość obdarowanej osoby bądź nasze uczucia do niej. Ważny jest również sposób podania. Choć tradycyjne bukiety i wiązanki nigdy nie wychodzą z mody, można postawić także na coś oryginalniejszego, jak np. kwiaty w koszu czy ozdobnym pudełku. Te ostatnie, zwane floral box, prezentują się uroczo i zyskują coraz większą popularność. Łatwo wykonać je samodzielnie w domu, wystarczy tylko zakupić kwiaty i niezbędne materiały, jak np. gąbka florystyczna. Jeżeli nie mamy zdolności manualnych, gotowe pudełka z kwiatami można zakupić lub zlecić ich wykonanie w kwiaciarni. Kwiaciarnie oferują też cały szereg elementów dekoracyjnych dodawanych do bukietów, jak: kolorowe wstążki, cyfry, figurki, zapinki, koraliki, itp.

Nietypowe bukiety

Interesującym pomysłem na bukiet jest wkomponowanie elementów nieoczywistych, np. cukierków, czy kuponów lotto. Kwiaty wyposażone w takie efektowne akcesoria zrobią furorę na każdej imprezie urodzinowej.

Goniec z kwiatami

Kwiaciarnie często oferują wykonanie kompozycji kwiatowych z dostawą do domu. Dla każdego solenizanta będzie to miła niespodzianka, którą zapamięta na długo. Do bukietu nie zapomnijmy dołączyć wzruszającego bileciku z życzeniami.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architket krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Bukiety Szczecin

Bukiety na urodziny

Sorry, the comment form is closed at this time.