Blog

HomeKwiaty cięteBukiet róż – kwiaty do serca i do wnętrza
Bukiety Szczecin

Bukiet róż – kwiaty do serca i do wnętrza

Niewiele jest kobiet na świecie, które nie marzą o tym, aby nie tylko z okazji walentynek czy rocznicy, ale z okazji zwykłego dnia otrzymać bukiet róż. Jest to gest bardzo miły, ale przeznaczony nie tylko na wielkie okazje, ale również tworzący w mieszkaniu bardzo miły klimat.

Bukiet róż nie musi być jednak tylko darem, coraz częściej są również elementem wystroju mieszkania, który wprowadza kolor i świeżość w czterech ścianach. Klasyczny bukiet róż kojarzy się z kolorem czerwonym. Nie jest to jednak jedyny kolor dostępny na rynku. Kwiaciarnie obecnie oferują róże w bardzo wielu kolorach, dzięki czemu możemy je dostosować nie tylko do okazji, ale również do wnętrza, które chcemy tymi kwiatami ozdobić. Bukiet róż to właśnie coraz częściej element wystroju mieszkania, ale również biur, gabinetów kosmetycznych oraz innych punktów handlowo-usługowych kojarzących się z pięknem, elegancją i luksusem. Dzięki ogromnej dostępności tych pięknych kwiatów można tworzyć nimi niebagatelny klimat, który potrafi nadać przestrzeni wyjątkową atmosferę. To dzięki właśnie dostępności kolorów można dopasować je odpowiednio do wnętrza, albo taki bukiet róż może być idealnym i jedynym kolorowym akcentem danego pomieszczenia. Poza tym roże są bardzo często elementem zdobiącym miejsca, w których przebywamy – nasze domy i mieszkania. Coraz bardziej jest również powszechna wiedza jak o taki bukiet róż dbać, aby zostały z nami jak najdłużej.
Dodatkowo są one elementem ozdobnym wielu uroczystości, na przykład ślubów, gdzie panna młoda idąca do ślubu w ręku trzyma bukiet róż. Nadal jest to jeden z najtrwalszych i najbardziej doniosłych rodzajów kwiatów.
Nie można jednak zapominać o podstawowej i nadal najczęstszej formie występowania kwiatów. Bukiet róż towarzyszy ludziom w momentach, kiedy chcą wyrazić rożnego rodzaju emocje – najczęściej uznanie, szacunek, sympatię a także miłość. Do tego również pomocne są kolory tych pięknych kwiatów, należy je dopasować odpowiednio do okazji, ale również do gustu osoby, która jest obdarowywana. Dlatego róże przez swoją dostojność, ale jednocześnie uniwersalność towarzyszą nam w wielu momentach życia.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Bukiety Szczecin

Bukiety Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.