Blog

HomeŚlubGdzie zamówić bukiet ślubny Szczecin?
bukiet ślubny Szczecin

Gdzie zamówić bukiet ślubny Szczecin?

Dzień, w którym para młoda składa sobie przysięgę małżeńską, jest często jednym z najważniejszych w życiu. Przygotowania do tego dnia zazwyczaj trwają bardzo długo i młoda para stara się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, łącznie z najdrobniejszymi detalami.

Często te drobne detale najbardziej rzucają się w oczy, jak na przykład niewielkie prezenty dla gości weselnych albo dekoracje sali weselnej. Niezmiernie istotny jest również bukiet ślubny panny młodej, który jest dopełnieniem jej pięknej kreacji. Tak jak i suknie, tak i kwiaty podlegają różnym modom czy trendom. Przed ostatecznym wyborem wiązanki warto zastanowić się jak najlepiej dobrać ją do naszej wymarzonej sukni. Jeżeli stawiamy przede wszystkim na romantyzm oraz tradycję, warto, żeby kwiaty właśnie te wartości podkreślały. Sprawdzą się na przykład storczyki czy piwonie, które charakteryzuje delikatność oraz pastelowe kolory. Tego typu kwiaty tworzą piękną oraz naprawdę subtelną kompozycję, i idealnie wpisują się trendy związane również z luksusem i zbytkiem.

Jeżeli marzy nam się ceremonia równie romantyczna, ale nieco mniej subtelna i wartości związane z naturą są nam bardzo bliskie – możemy postawić na dekorację umiejętnie uformowaną z kwiatów różnego rodzaju. Jednobarwne są bardziej klasyczne, natomiast te wielobarwne przywodzą często na myśl wiosenną łąkę. W zależności od pory roku mogą to być delikatne kwiaty, takie jak na przykład groszek pachnący czy wiosenne tulipany. Może je urozmaicić różnymi dodatkami w postaci traw czy nawet pięknych jesiennych liści. Takie kompozycje mają zdecydowanie żywsze i bardziej wyraziste barwy i polecane są paniom młodym, które niekoniecznie podążają za klasyką. Tak skomponowane kwiaty już rzadko wymagają innych, dodatkowych ozdób w postaci wielu wstążek czy kokardek. Warto o tym pamiętać, żeby uniknąć efektu zbyt bogatej wiązanki. Tak naprawdę doświadczony florysta doskonale poradzi sobie z tym zadaniem, ale czasem warto podsunąć mu również własne sugestie.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Bukiet Slubny Szczecin

Bukiet Ślubny Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.