Blog

HomeBukiety szczecinBukiety ślubne
bukietyslubne_bukiet_slubny_kwiaciarnia_szczecin

Bukiety ślubne

Organizacja wesela nie należy do łatwych zadań. Jednak dobrze zaplanowane przyjęcie weselne zapewni nam wiele radości. Najważniejszą zasadą podczas planowania jest to, by nie postępować pochopnie. Nasze decyzje muszą być przemyślane, pamiętajmy o tym, że ślub i wesele to wydarzenia najważniejsze w naszym życiu. Dlatego warto planować wszystko ze znacznym wyprzedzeniem i nie mam tu na myśli kilku miesięcy, a kilka lat. Dotyczy to zwłaszcza organizacji dużych wesel.

Bardzo trudno zarezerwować jakąkolwiek salę dwa miesiące przed przyjęciem, a gdy nasze wesele ma być zorganizowane na sto dwadzieścia osób możemy być pewni, że jest to nie możliwe. Dlatego pierwszą zasadą jest: planowanie ze znacznym wyprzedzeniem.
Druga zasada odnosi się do dobrze przemyślanych decyzji, nie możemy by sala weselna bądź bukiety ślubne nam nie odpowiadały. Decydując się na zakup bądź wynajem czegokolwiek, nasze decyzje muszą być przemyślane. Zwłaszcza jeżeli chodzi o detale, dobrym przykładem są wspomniane bukiety ślubne, gdy kolorem wiodącym wystroju sali czy ubioru jest kolor niebieski, to bukiety ślubne powinny być w błękitach. Jednak, gdy się dobrze zastanowimy i dojdziemy do wniosku, że nasze ozdoby powinny być kontrastowe, to możemy wybrać bukiety ślubne i innym kolorze, czerwonym bądź różowym. Bardzo ważne jest to, by podjęta decyzja była dobrze przemyślana, gdyż nie jest dobrze, gdy zmienimy nasze dekoracje dzień przed ślubem.
Kolejną zasadą i najważniejszą jest to byśmy dobrze czuli się w tym dniu. Nie możemy myśleć o wszystkim, to jest nasz dzień i powinniśmy podejść do organizacji wesele z rozsądkiem. Nastawienie na dobrą zabawę i mile spędzony czas jest najlepszym rozwiązaniem.
Ważne jest również nasze ubranie. Nie tylko panny młodej, ale również pana młodego. Dobrze, gdy odzież ładnie się ze sobą komponuje. Warto również zwrócić uwagę na bukiety ślubne. Muszą one pasować zarówno do ubioru panny młodej jak i pana młodego. Warto pamiętać o tym, że bukiety ślubne są obowiązkowe w „wyposażeniu” panny młodej, natomiast ich odpowiednikiem dla pana młodego są kotyliony. Dlatego pamiętajmy o tym, że jeżeli nasze kwiaty to czerwone róże w bukiecie, to kotylion pana młodego nie może być wykonany ze stokrotek. Dla panny młodej, jak i dla pana młodego jest jeszcze jedna bardzo istotna kwestia – wygoda! Piękne białe szpilki są jak najbardziej wskazane, gdyż każdy w tym dniu chce wyglądać ładnie, jednak nie zapomnijmy o ty, by wyposażyć się w dodatkowe wygodne obuwie. Sprawa ta tyczy się również pana młodego, często eleganckie obuwie jest bardzo niewygodne, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie noszą takich butów.
Warto również pamiętać o tym, że organizacja wesele nie należy do najłatwiejszych, jednak odpowiednie podejście może sprawić, że stanie się ona bardzo przyjemna. Należy jednak pamiętać o tym, że tylko przemyślane decyzje będą trafne. Zarówno jeżeli chodzi o rezerwację sali, bukiety ślubne czy strój państwa młodych. Wesele to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

bukietyslubne_bukiet_slubny_kwiaciarnia_szczecin

bukietyslubne_bukiet_slubny_kwiaciarnia_szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.