Blog

HomeBukiety szczecinBukiety szczecin
wianek ślubny szczecin

Bukiety szczecin

Udowodniono, że posiadanie kwiatów w domu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Wazon z kwiatami umieszczony w odpowiednim miejscu nadaje też walory estetyczne naszemu mieszkaniu czy domowi. Wnętrze, w którym nie ma kwiatów wydaje się być smutne, bez życia.

wianek ślubny szczecin

Bukiety szczecin

Odpowiednia dekoracja wnętrza przy użyciu żywych kwiatów i świec moż

e nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter Jest to tylko przykład ponieważ kreatywność florystek jest nieograniczona.Kwiaty w domu poprawiają nie tylko nastrój ale też jakość odpoczynku po ciężkim dniu dzięki niepowtarzalnym aromatom, unoszącym się w powietrzu.

Jeśli nie mamy czasu na zajmowanie się i dbanie o rośliny doniczkowe, możemy inwestować w kwiaty cięte.

Można zamówić bukiety szczecin z dostawą do domu lub w wybrane miejsce w zależności od sytuacji. Kwiaty mogą być żywe, suszone lub sztuczne. Kompozycją bukietów zajmują się pracujące w kwiaciarniach wykwalifikowane florystki. Można zamówić kwiaty na każdą okazję. Przesyłka dostarczana jest szybko i sprawnie przez kuriera a samo zamówienie można złożyć przez internet czy telefonicznie bez wychodzenia z domu.

Bukiet kwiatów to doskonały dodatek do prezentu, nieodzowny element każdej uroczystości. Kwiaty wyrażają emocje i pasują do każdej okazji. Nieważne czy ta chwila jest radosna czy smutna. Można zamówić bukiet kwiatów na randkę, przeprosiny, ślub, pogrzeb czy chrzciny dziecka. Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie.

Popularne są również usługi florystyczne. To nie tylko dekoracja domu czy mieszkania ale także przystrajanie kościołów do uroczystości, samochodów, pomników. Przygotowuje się również bukiety kwiatów do upinania we fryzurach. Zastosowań jest wiele. Można wykorzystać kwiaty do stroików świątecznych i innych wiązanek okolicznościowych.

Podstawowa oferta każdej kwiaciarni to: kwiaty okolicznościowe, ślubne, komunijne, kosze kwiatowe, kwiaty pogrzebowe, kwiaty doniczkowe, kwiaty sztuczne, stroiki bożonarodzeniowe i wielkanocne, kompozycje kwiatowe i bukiety na życzenie klienta.

bukiet kwiatów/ bukiety okolicznościowe/ bukiety urodzinowe/ bukiety szczecin/ bukiet szczecin

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architket krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

POST A COMMENT