Blog

HomeBukiety szczecinDekoracja i kwiaty na samochód do ślubu
Dekoracje weselne

Dekoracja i kwiaty na samochód do ślubu

Organizacja ślubu to proces dość złożony, na który składa się wiele elementów – od spraw papierkowych po wynajęcie sali czy kupienie ubioru. Nie wszyscy pamiętają, że zadbać należy także o auto. Nawet delikatny, skromny wystrój samochodu na ślub to coś, o co warto się zatroszczyć. Taki dzień to przecież wyjątkowy moment w życiu każdej pary.

Pierwszą kwestią jest oczywiście wybór samego auta. To, w jakim klimacie będzie pojazd – nowoczesnym czy raczej starodawnym – ma wpływ na rodzaj i styl ozdób. Dekoracja samochodu dotyczy z reguły jego maski i dodatkowo klamek. Co najczęściej jest do tego używane? Przede wszystkim są to wstążki, u niektórych także balony (w tylnej części) i drobne figurki lub kokardy (z przodu). Jednak niewątpliwie najważniejszą rolę odgrywają rośliny. Kwiaty na samochód do ślubu to rzecz, której nie można pominąć dekorując auto. Tego typu naturalne ozdoby nadają eleganckiego klimatu, a ponadto prezentują się wyjątkowo estetycznie. Bez względu na to, jaki rodzaj dekoracji się zastosuje, należy pomyśleć o ich solidnym zamontowaniu – nie mogą spaść podczas transportu, powinny być też zabezpieczone przez wiatrem i deszczem.

Kwiaty na samochód do ślubu muszą być oczywiście świeże – to absolutna podstawa. Sztuczne nie zaprezentują się zbyt dobrze, szczególnie w otoczeniu żywych bukietów panny młodej i gości. Ich kolor musi oczywiście komponować się z kolorem samochodu i jego stylem. Całość nie może być przypadkowa – ważne, by wszystko dobrane było spójnie. Nie warto też przesadzać z ilością. Dekoracje mają stanowić ozdobę, a nie przytłaczać. Wystrój samochodu na ślub dobrze też powierzyć profesjonalnej firmie, np. kwiaciarni – doświadczeni floryści zrobią to szybko i sprawnie. Usługę taką należy jednak zamówić odpowiednio wcześniej (minimum 2-3 tygodnie przed uroczystością). Oferty kwiaciarni można przejrzeć w internecie lub po prostu udając się do punktu stacjonarnego. Wcześniej należy jednak dokładnie omówić z pracownikami ich propozycje i własne oczekiwania.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne

Sorry, the comment form is closed at this time.