Blog

HomeDekoracje ślubne SzczecinDekoracje ślubne Szczecin
Dekoracje weselne

Dekoracje ślubne Szczecin

Dekoracje ślubne Szczecin

Dekoracje ślubne, coś co każdy z nas przeżyje. Chyba, że się nie ożeni, bądź nie wyjdzie za mąż. Jednak większość z nas będzie miała z tym do czynienia. Na samym starcie musimy się zastanowić czy to my będziemy robili te dekoracje?

Jeśli tak to na pewno będzie to najtańsza opcja i myślę, że wielu z nas z niej skorzysta, bo będziemy mieli pewność, że wszystko będzie zrobione tak jak chcemy i koszta będą bardzo niskie.

Jeśli jednak mamy za dużo na głowie i nie chcemy się przeciążać kolejnymi rzeczami, to wielce prawdopodobne, że zaczniemy wpisywać w wyszukiwarkę frazy typu: dekoracje ślubne Szczecin, przykładowo jesteśmy właśnie ze Szczecina. Po wpisaniu takiej frazy wyskoczy nam zapewne koło 30-40 firm, które w ramach swoich usług oferują dekorację na ślub itd. Potem wybierzemy te, które nas najbardziej zaciekawią i prawdopodobnie poczytamy w internecie opinie o naszych wybranych firmach. Po przeczytaniu opinii, zobaczymy, która firma oferuję najlepsze udekorowanie ślubu do ceny i tak wyklaruję nam się najlepsza firma.
Jeśli jednak sami będziemy dekorować cały ślub to musimy zwrócić uwagę na dwie rzeczy, czyli na kościół i salę weselną. Bo zazwyczaj tylko te dwa miejsca wymagają dekoracji. Chyba, że ktoś chce udekorować autobus, którym podróżują goście do sali weselnej ale to już w innym artykule opisze. Dobrym sposobem jeśli mamy możliwość dekoracji sali jest połączenie bukietu, który posiada panna młoda z kwiatami na około. Doda to spójności całej imprezie i będzie wyglądało atrakcyjnie.
Jeśli chodzi o salę weselną to tutaj jest więcej rzeczy, o których trzeba pamiętać. Musimy zorganizować i rozsadzić gości po sali, więc tutaj lepiej zabrać się za to wcześniej i po prostu na karteczce umieścić każdego imię i nazwisko, co zapobiegnie zbędnemu przesiadaniu się i szukaniu miejsc. Poza miejscami ważna jest jeszcze muzyka, bo na każdym weselu musi być miejsce na tańce i tutaj to zależy od nas, czy wolimy DJ czy może zespół, który będzie grał piosenki weselne. Przy wszystkim trzeba zawsze pamiętać o kosztach, no bo to one są też głównymi aspektami, które nas ograniczają.
Na weselu również warto zadbać o prezent upominkowy. Jeśli już goście nam dają kopertę, to warto też podarować coś w zamian na pamiątkę. Jakiś mały dżem domowej roboty, może wódka z imionami pary młodej, tutaj już wybór jest szeroki i można naprawdę poszaleć z tym co lubimy. Ważne jest też to jak goście dojadą i wrócą z zabawy. Jeśli ktoś musi dojechać około 500 km to warto zorganizować dla takiej osoby nocleg. Wiąże się to wszystko z dodatkowymi kosztami ale wesele ma się jedno to warto żeby było wszystko dopięte na ostatni guzik i żeby każdy bawił się należycie.
Na sam koniec podsumujmy co jest najważniejsze.
Jeśli wynajmujemy firmę, to mamy sprawę ułatwioną i praktycznie wszystko zrobi za nas. Konsultują się tylko z nami, gdy pytają o rozmieszczenie ludzi przy stołach lub jeśli chodzi o zespół. Jeśli natomiast sami organizujemy ślub to musimy pamiętać o dekoracjach, muzyce, gościach, podarunkach dla gości i dobrej zabawie. Jeśli o tym wszystkim nie zapomnimy to obiecuje, że wesele będzie bardzo udane.
 

 


Zapraszam Państwa serdecznie

 Jagiellońską 6 (róg Śląska)

w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje. 

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

Dekoracje komunijne

Dekoracje ślubne Szczecin

 

dekoracje ślubne szczecin/ dekoracja sali weselnej/ wystrój Sali weselnej 10. wystrój

POST A COMMENT