Blog

HomeUncategorizedDoręczanie kwiatów Szczecin
Doręczanie kwiatów Szczecin

Doręczanie kwiatów Szczecin

Doręczanie kwiatów to coś, czym zajmują się niektóre kwiaciarnie i spółki. Z pewnością każda kobieta ucieszy się z otrzymanego bukietu kwiatów, zwłaszcza jeśli pochodzi on od tajemniczego wielbiciela. Tego typu prezenty sprawdzają się więc znakomicie na każdą okazję, taką jak urodziny, Walentynki czy nawet rocznica ślubu. Prezent złożony z kwiatów spodoba się kobiecie w każdym wieku, nawet jeśli jest on nieco nieoryginalny i dość typowy, to doręczenie kwiatów przez zewnętrzną firmę lub gońca będzie dobrym pomysłem i wywoła u pań dreszczyk emocji.

Metodę tę często wykorzystują osoby, które boją się przyznać wprost do swoich uczuć i podsyłają obiektowi swoich westchnień anonimowe prezenty. O ile wszystko jest utrzymane w granicach dobrego smaku, na pewno będzie przyjemne dla obu stron.

Doręczanie kwiatów wykorzystują również osoby, które obecnie mieszkają lub są na wyjeździe daleko od swojej drugiej połówki. Niezależnie jednak od dystansu, można skorzystać z usług poczty kwiatowej, która w naszym imieniu obdaruje ukochaną wybranym przez nas prezentem. To ciekawy pomysł zwłaszcza w tzw. związkach na odległość, kiedy obie osoby żyją na co dzień daleko od siebie. Takie miłe, niewielkie prezenty z pewnością ucieszą naszą wybrankę i pomogą wzmocnić związek, który utrzymywany na odległość z reguły może być dość nietrwały. Ten typ związku ma jednak to do siebie, że pozwala właśnie na takie zaskakiwanie ukochanej lub ukochanego: przesyłane bez zapowiedzi prezenty czy nawet niezapowiedziane odwiedziny z pewnością potrafią wywołać dużo radości.

Przesyłka kwiatowa nie sprawdza się jednak wyłącznie w przypadku związków. Kwiaty można doręczać również rodzinie, daleko żyjącym krewnym, których z powodu dalekiego dystansu nie jesteśmy w stanie odwiedzić i niestety przegapiamy ważne dla nich uroczystości. Kwiaty wysłane na imieniny, urodziny bądź inną uroczystość rodzinną pozwolą bliskim poczuć się tak, jakbyśmy byli z nimi, co z pewnością pomaga budować i wzmacniać więzy rodzinne. Okazuje się więc, że doręczenie kwiatów tak naprawdę ma wiele zastosowań i może być wykorzystywane zarówno do nietypowego okazania uczuć swojej wybrance, jak i do pokonania odległości pomiędzy nami a drugą połówką albo naszymi krewnymi. Bukiety kwiatów możemy dokładnie wybrać i dostosować do okazji, a koszt zależy w pełni od rozmiaru i tego, jak skomplikowany jest nasz projekt. Bukiet można wybrać również spośród tych już dostępnych, co pozwoli nam już na wstępie określić dokładną cenę prezentu.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Doręczanie kwiatów Szczecin

Doręczanie kwiatów Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.