Blog

HomeBukiety szczecinKwiaciarnia na dowóz Szczecin
dekoracje_wielkanocne_kwiaciarnia_szczecin

Kwiaciarnia na dowóz Szczecin

Świętujemy różne okazje w życiu. Imieniny, urodziny, wesela, chrzciny, czy nawet parapetówka to wszystko są uroczystości, przy których stosujemy zasadę, że nie wypada przyjść z pustymi rękami. W polskiej kulturze ostatnich lat przyjęło się, że pojawiamy się jako goście z podarunkiem i kwiatami. Niejednokrotnie zdarza się, że szukamy czegoś specjalnego na prezent. Wiele przejrzanych stron internetowych, odwiedzonych sklepów, wysłuchanych opinii powoduje duży zamęt i niepokój.

W końcu udaje nam się zdobyć to na co polowaliśmy lub też udało nam się odebrać paczkę z zamówionym przez nas drobiazgiem. Nie musi być to wyszukana rzecz, ale coś specjalnego co świadczyłoby o naszym stosunku do obdarowanej osoby. Ciesząc się z rozwiązania problemu zapominamy o drugim elemencie, to jest o kwiatach.

Wydaje się nam, że nie jest to rzecz nie do przejścia. Przecież co i rusz znajdziemy otwarte kwiaciarnie, gdzie na pewno kupimy jakiś bukiet z ciętych kwiatów, storczyka lub jakiś ładny kwiatek doniczkowy. Zostawianie tej rzeczy na ostatnią chwilę jest złudne, może przecież okazać się, że akurat kwiaciarnia w naszym sąsiedztwie akurat jest zamknięta, bo wszyscy w niej pracujący się rozchorowali, albo sprzedała przed chwilą wymarzonego i oczekiwanego storczyka. Rozwiązaniem jest zamówienie kwiatów na telefon lub przez internet z usługa dowozu. Kwiaciarnia dowóz Szczecin to kompleksowa obsługa osób fizycznych i firm pod tym względem. Przy realizacji zamówienia nie musimy się martwić o to, czy znajdziemy wymarzone kwiaty, czy też będzie dostępny właściwy kolor róż. Co więcej możemy zamówić usługę z dowozem na określone miejsce, tak, że nie będziemy musieli martwić się o tak delikatny transport. Usługa dowozu zapewni nam to, że nie będziemy musieli przeczesywać miasta w poszukiwaniu wybranych kwiatów.
Dodatkową możliwością stosowaną często w życiu jest zamówienie kwiatów na specjalne okazje, żeby zaskoczyć odbierającego. Kwiaciarnia dowóz Szczecin sprosta każdemu zamówieniu i dostarczony bukiet na pewno sprawi obdarowanej osobie wielką radość.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

dekoracje_wielkanocne_kwiaciarnia_szczecin

kwiaciarnia na dowóz Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.