Blog

HomeBukiety szczecinKwiaciarnia Szczecin. Opinie
Flower box

Kwiaciarnia Szczecin. Opinie

W życiu należy zawsze odpowiednio uczcić ważne okazje. A okazje takie mogą być różne. Mowa tutaj oczywiście o urodzinach czy popularnych w Polsce imieninach, które świętuje się co roku. Ale są też bardziej unikatowe dni takie jak dzień naszych zaślubin, narodziny dziecka, jego chrzest lub Komunia Święta. Wszystkie te dni są wyjątkowe i dlatego też powinno się je traktować odpowiednio, zazwyczaj przygotowując się do nich na wiele długich tygodni przed.

Przygotowania takie nie zawsze są łatwe i żeby osiągnąć najlepsze efekty, warto zadbać o to, aby każdy szczegół był dopracowany. Jednym z takich elementów, który tradycyjnie jest obecny przy praktycznie każdej uroczystości są kwiaty.
Róże, hiacynty, tulipany i niezapominajki – jeżeli chodzi o kwiaty, na brak wyboru na pewno nie można narzekać. Co więcej, w doświadczonych rękach, nawet najbardziej pospolicie wyglądające rośliny mogą zacząć olśniewać swoim pięknem, zwłaszcza gdy zostaną odpowiednio wkomponowane w większy bukiet. Bukiety takie można znaleźć w jednym miejscu, jakim oczywiście jest kwiaciarnia. To tam pracują prawdziwi artyści, którzy swoje dni spędzają tworząc małe dzieła sztuki z roślin, które potem stanowią wspaniałe ozdoby ślubów i przyjęć urodzinowych. A jakby ich wizja nie wystarczyła, wystarczy opisać swoje marzenia i zamienią je w rzeczywistość, tworząc specjalne bukiety i wiązanki na zamówienie. Dzięki pomocy pracowników kwiaciarni, żadne imieniny nie będą pozbawione klasycznych czerwonych róż i wesołych żonkili. Na dodatek ceny za świadczone usługi są zazwyczaj bardzo rozsądne, co sprawia, że każdy może sobie pozwolić na to, aby od czasu do czasu kupić pojedynczą różę na poprawę humoru w szare dni.
Kwiaciarnia to wszakże stały element krajobrazu większości miast, więc po kwiaty zawsze jest blisko.
Zatem jeżeli ktoś szuka takiego miejsca jak kwiaciarnia Szczecin na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Bogata oferta kwiaciarni w tym mieście sprawia, że każdy klient znajdzie swój wymarzony bukiet.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

Flower box

Flower box

Sorry, the comment form is closed at this time.