Blog

HomeBukiety szczecinNajlepsze kwiaciarnie w Szczecinie
Kwiaciarnie w Szczecinie

Najlepsze kwiaciarnie w Szczecinie

Uroczystości, które przeżywamy na płaszczyźnie rodzinnej, religijnej, czy też służbowej, niemal zawsze wymagają stworzenia wyjątkowej atmosfery przeżywania święta. Wiele przedsiębiorstw działających w Szczecinie, jak i osób prywatnych mieszkających w tym mieście bardzo często korzysta z usług florystów, aby kwiatową dekoracją i wspaniałymi wiązankami kwiatów uświetnić niemal każdą uroczystość, konferencję, czy ważne spotkanie. Niektóre kwiaciarnie w Szczecinie wyspecjalizowały się w obsłudze dużych imprez, których w tym wojewódzkim mieście nie brakuje.

Do najczęściej obsługiwanych przez kwiaciarnie wydarzeń publicznych w Szczecinie należą między innymi: konferencje, sympozja, koncerty, uroczystości religijne, spotkania biznesowe, spotkania międzynarodowe i szereg wydarzeń mających miejsce na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w innych uczelniach działających na terenie miasta.
Z reguły największe wydarzenia, które przychodzi dekorować florystom w Szczecinie, to nie jest dzieło jednej kwiaciarni. Floryści szczecińscy przy dużych projektach potrafią zjednoczyć siły dla uzyskania wspaniałego efektu i uzyskania pełnego zadowolenia klienta. Zjednoczenie sił jest konieczne, kiedy trzeba przygotować dekoracje składające się z tysięcy kwiatów różnych odmian i gatunków, nie wspominając już ilości dodatków do tych kwiatowych dekoracji.
Dekorowanie dużych uroczystości publicznych, to nie jedyne usługi dekoracyjne prowadzone na szeroką skalę przez szczecińskie kwiaciarnie. Florystów ze Szczecina nie może zabraknąć również przy dekoracjach przygotowywanych z okazji różnego rodzaju wydarzeń rodzinnych. Wśród imprez rodzinnych, którymi zajmują się floryści ze stolicy województwa zachodniopomorskiego znajdują się między innymi: śluby, wesela, komunie, chrzciny, pogrzeby, urodziny, jubileusze małżeństwa. Dekoracje przy okazji takich wydarzeń bez wątpienia także pozwalają floryście na danie ujścia artyzmowi drzemiącemu w jego duszy. Najważniejsze jednak pozostaje zadowolenie klienta, który bardzo często chce mieć wpływ na rodzaj kwiatów, ich kolor, ale przede wszystkim na cenę. Przy dekorowaniu wydarzeń prywatnych cena bardzo często decyduje o wielkości i jakości dekoracji.
Szukając kwiaciarni w Szczecinie warto ku temu wykorzystać Internet. Dzięki internetowym wyszukiwarką można zapoznać się nie tylko z samymi ofertami, ale również z opiniami na temat poszczególnych florystów działających na szczecińskim rynku. Niestety, najbardziej popularni floryści tak, jak najczęściej wybierane przez klientów kwiaciarnie potrafią mieć minimalnie wyższe ceny. Ostatecznie jednak warto zapłacić za jakość, szczególnie patrząc, że najlepsi wykorzystują również najlepsze kwiaty i inne materiały dekoracyjne, czyniąc swoje aranżacje kwiatowe wspaniałymi dziełami sztuki florystycznej.
Nie warto podejmować się samodzielnej zabawy we florystę, czy też dekorować uroczystości własnymi siłami, gdyż uzyskany efekt będzie zapewne daleki od rezultatów, jakie przyniosłaby dekoracja przygotowana przez profesjonalnego florystę.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Kwiaciarnie w Szczecinie

Kwiaciarnie w Szczecinie

Sorry, the comment form is closed at this time.