Blog

HomeBukiety szczecinJakie kwiaty do domu kupić?

Jakie kwiaty do domu kupić?

Kto nie lubi dostawać kwiatów? W sumie to tylko panowie mogą coś powiedzieć na ten temat. bo panie wprost uwielbiają z okazji różnych świąt otrzymywać bukieciki mniejsze lub większe. Co więcej, jaki to miły gest jeżeli otrzyma się kwiatek również bez okazji? Nie mówię, że panowie nie lubią wcale dostawać kwiatów. Na pewno znajdzie się wśród nasz odsetek panów, którzy również lubią dostać bukiet z okazji imienin, urodzin, czy z innego powodu.

Jednak to panie są w tym wszystkim górą. Dlatego drodzy panowie nie zapominajcie o tym, że wasze panie mają najróżniejsze święta i zawsze zamówcie dla nich jakieś kwiaty. Nawet wtedy, jeżeli w tym dniu nie możecie być razem z nimi.

W dzisiejszych czasach swojej bliskiej osobie można wręczyć kwiaty, nawet jeżeli dzielą Was setki tysięcy kilometrów. Dzisiaj takie zjawisko nie jest niczym dziwnym. Dzieci są na emigracji, małżonkowie są rozdzieleni przez wyjazdy służbowe, prace za granicą. Powody są najróżniejsze. Jednak najważniejsze, że nie przeszkadza to w niczym, aby komuś sprawić miły gest. Dzięki temu, że każdy z nas ma internet, można zamówić kwiaty do domu. Wiele kwiaciarni ma swoje strony, gdzie wystarczy złożyć zamówienie, odpowiednio je opłacić a bukiet ruszy w Waszym imieniu pod wskazany adres, aby sprawić komuś miłą niespodziankę. Można skorzystać z usług kwiaciarni, które mają swoje placówki w całej Polsce. Jest kilka takich sieci, które na życzenie swoich klientów sporządzają naprawdę piękne i okazałe bukiety, które na pewno zadowolą serce nie jednej pani. A może macie jakieś specjalne zamówienie? Z tym również nie ma problemu. Wystarczy skontaktować się z wybraną kwiaciarnią telefonicznie lub przez e-mail i uzgodnić z nimi wszystkie szczegóły. Śmiało możecie również skorzystać z usług kwiaciarni, które znajdują się w waszych miastach. Każdy chce jak najbardziej zadowolić swoich klientów, również jeżeli chodzi o dostarczanie kwiatów pod wskazany adres. Mam nadzieje, że drogie panie będziecie mogły otrzymać piękny bukiet do domu.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

wystawa_kwiaciarnia_szczecin

wystawa_kwiaciarnia_szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.