Blog

HomeDzień KobietKwiaty na Dzień Kobiet Szczecin

Kwiaty na Dzień Kobiet Szczecin

W gronie najbliższych staramy się zawsze pamiętać o nadchodzących urodzinach czy imieninach, ale także o świętach takich jak dzień kobiet, czy dzień chłopaka.
Dla jubilata/jubilatki, solenizanta/solenizantki czy na święta Bożego Narodzenia zazwyczaj kupujemy coś co danej osobie może się przydać lub wiemy, że chciałaby dostać. Może to być biżuteria, kosmetyki, ubranie bądź coś do domu.

Tak samo mamy w przypadku dnia chłopaka. Musimy trochę pomyśleć i popytać zanim znajdziemy idealny prezent, który nie wyląduje zaraz w kącie nieużywany. Jeżeli osoba jest nam bliska problem jest znacznie mniejszy. Wiemy co lubi, jakie ubrania i jaki rozmiar nosi. Czy lubi biżuterie, albo czy brakuje jej czegoś w domu. Mężczyźni- złote rączki, na pewno ucieszą się z gadżetów, których brakuje w ich skrzynce z narzędziami.
Inaczej jest, gdy chodzi o Dzień Kobiet. Mężczyźni mogą chodzić po sklepach godzinami i szukać wymarzonych prezentów, ale jeżeli przy jego wręczaniu zabraknie kwiatka to cały urok znika.
Kwiaty na dzień kobiet to idealny prezent. Choćby jedna mała różyczka jest wyrazem miłości i szacunku względem obdarowanej. Kwiat w doniczce na długo będzie jej przypominał o tym geście i był ozdobą w jej mieszkaniu. Piękny bukiet ozdobi stół i będzie pachniał przez kilka dni. To nic, że trzeba go będzie wyrzucić. Liczy się gest. A taki gest odpowiada każdej kobiecie.
Ci, którzy wierzą w przesądy to przy wyborze kwiatów powinni pamiętać, że ważne są ich rodzaje i kolory.
Czerwone tulipany i róże to oczywiście symbol miłości, białe róże oznaczają wdzięczność i niewinność dlatego będą idealne dla córki. Różowe natomiast to prezent dla przyjaciółki.
Jeżeli ktoś żył w czasach PRL to na pewno pamięta, że symbolem Dnia Kobiet z tamtych czasów są goździki.
Frezje to symbol szacunku i radości. Idealne jako prezent w przypadku dopiero rozpoczynających się związków, ponieważ wyrażają nadzieje na ich dalszy ciąg.
Konwalie, bardzo delikatne, drobne i piękne kwiaty, wręczając je kobiecie właśnie to jej chcemy przekazać, że tak właśnie wygląda w naszych oczach.
Niezapominajki to symbol przysłowiowej wieczności. Osoba, która je daje okazuje w ten sposób, że nigdy Cię nie zapomni i, że ona także nie chce zostać zapomniana.
Fiołki to również symbol miłości i radości,ale również rozczarowania.
Irysy, poza kolorami niebieskim i fioletowym, oznaczają zaufanie.
Oczywiście rodzajów kwiatów jest jeszcze mnóstwo. Te jednak i ich symbole są najbardziej znane.
W udanym związku jednak nie ważne jakie kwiaty kupimy, jeżeli żadna ze stron nie ma powodów do wątpliwości to wywołają one uśmiech na twarzy każdej kobiety. Poza tym oprócz dnia kobiet są one idealnym prezentem na każda inną okazję.
Największą jednak radość przynoszą, kiedy dawane są bez okazji. Pokazujemy wtedy jak ważna dla nas jest ta którą, obdarowujemy. Jak bardzo ją kochamy i staramy się by na jej twarzy zawsze gościł uśmiech.
Będą idealne jako gest przywitania dla mamy, której dawno nie widzieliśmy jak i dla naszej kobiety, kiedy wraca zmęczona po całym dniu pracy.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Kwiaty z dostawą do domu Szczecin

Kwiaty na dzień kobiet

POST A COMMENT