Blog

HomeKwiaty na walentynkiKwiaty na walentynki
Kwiaty na Walentynki Szczecin

Kwiaty na walentynki

Kwiaty na walentynki

Walentynki to świetna okazja, by przypomnieć ukochanej kobiecie, jak bardzo nam na niej zależy. Pomocny będzie miły podarunek, wręczony wybrance serca. Któraż z pań nie lubi dostawać kwiatów?

Stylowy i pomysłowy bukiet zawsze jest dobrym wyborem. 14 lutego wielu panów wyruszy zatem do pobliskich kwiaciarni.

  • Dużo czerwieni

Czerwony powszechnie uważany jest za kolor miłości i namiętności. Nic więc dziwnego, że większość panów wybiera wymowne czerwone róże lub tulipany. Czerwień zdecydowanie dominuje w Dzień Zakochanych. Wyraża się to nie tylko w barwie samych kwiatów, ale także w kolorystyce dodatków. Jak najbardziej na miejscu są czerwone wstążki, bileciki i wszechobecne serduszka. W bukietach walentynkowych nie może też zabraknąć słodkich kupidynów patronujących zakochanym. Wielu mężczyzn do bukietów walentynkowych dołącza czekoladki lub biżuterię.

  • Stały motyw

Serce jest symbolem, który bukietom walentynkowym towarzyszy obowiązkowo. Może jednak występować w nietypowej postaci. Kwiaty na Walentynki mogą np. znajdować się w ozdobnej donicy lub w pudełku w kształcie serca, albo mogą zostać połączone z czerwonymi balonami w kształcie serc. Czasami samo ułożenie kwiatów tworzy kompozycję na kształt serca. Inwencja klientów nie zna granic. 

  • Bukiety z niespodzianką

Walentynki to znamienna data. Nic zatem dziwnego, iż wielu mężczyzn wykorzystuje ten dzień, by w efektownym bukiecie ukryć np. pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Wybranka serca z pewnością będzie wzruszona i szczęśliwa. Na pewno też zapamięta ten szczególny dzień na zawsze.

  • Bukiety bez kwiatów

Żywe kwiaty nigdy nie wyjdą z mody. Obecnie jednak widoczny jest trend związany z tworzeniem bukietów handmade. To ręcznie wykonywane kwiaty, które są równie piękne, jak te prawdziwe. Najczęściej wykonuje się je z materiałów papierowych, np. kolorowych bibułek. Powszechnie znane są również kwiaty szyte z różnokolorowych materiałów i wypełniane miękką włókniną. Ich niekłamaną zaletą jest to, że nie więdną, więc taki „pluszowy” bukiecik można przechowywać przez długie lata. 

  • Niekonwencjonalna wiązanka

Wielu zakochanych panów szuka czegoś nieszablonowego dla wyjątkowej kobiety. Kto powiedział, że bukiet musi się składać wyłącznie z kwiatów? Z powodzeniem można stworzyć niepowtarzalną kompozycję np. z lizaków z napisem „kocham cię”, z lakierów do paznokci, uroczych maskotek, ciasteczek, zdrapek, flakoników z perfumami i z tysiącem innych rzeczy. Trzeba tylko mieć koncept lub dobrze znać upodobania wybranki.

  • Pojedyncze kwiaty

Bardzo romantycznym pomysłem, stanowiącym alternatywę dla wręczenia jednolitego bukietu, jest zostawianie pojedynczych kwiatów w różnych miejscach, w których ukochana będzie mogła je stopniowo znajdować. To wydłuży i spotęguje przyjemne doznania.

  • Miłość jest najważniejsza

Niezależnie od tego, jakimi kwiatami obdarujemy ukochaną, ważne, by były wręczane z prawdziwym uczuciem. Pamiętajmy też, że miłość należy okazywać przez cały czas, a nie tylko od święta.

 


Zapraszam Państwa serdecznie

Jagiellońska 6 (róg Śląska)

w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje. 

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, poczta z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

Kwiaty na Walentynki Szczecin

Kwiaty na Walentynki Szczecin

 

bukiety walentynkowe/ kwiaty na walentynki/ bukiety na walentynki/

POST A COMMENT