Blog

HomeBukiety szczecinPodziękowania dla świadków
Gift Box

Podziękowania dla świadków

Podziękowania dla świadków

Każdy z nas, stając przed wyborem prezentów dla świadków weselnych, niejednokrotnie zastanowił się nad tym, jaki upominek wybrać. Zanim jednak wpiszemy w wyszukiwarkę: podziękowania dla świadków wesele”, jasno określmy budżet, jaki możemy przeznaczyć na upominki dla świadków weselnych. Pamiętajmy, że to dosyć kosztowna uroczystość i choćbyśmy zaplanowali wydatki najbardziej skrupulatnie, zazwyczaj na ten cel wydajemy więcej pieniędzy.

Zanim zaczniemy poszukiwania prezentów, przemyślmy formę, oprawę, a także styl całego wydarzenia wręczania świadkom upominków – czy w tle chcemy wyświetlać film z naszej znajomości, czy może orkiestra powinna zagrać utwory, które zarówno dla nas, jak i dla świadków, są znaczące.

Prezenty dla świadków weselnych to niemałe wyzwanie. Przed zakupem przemyślmy, czy warto kupić coś zabawnego, czy może coś, co ma dla nas głębszą wartość – adekwatnie do relacji, jaka nas łączy. Szukając odpowiednich upominków, powinniśmy zwracać uwagę na charakter osoby, do której ostatecznie mają trafić. Zdarza się, że przypadnie nam do gustu rzecz, z której świadek czy świadkowa wcale nie będą zadowoleni – miejmy więc na uwadze, że nie są to prezenty dla nas.

Pomysłów na upominki dla świadków jest sporo, jednak najczęściej wybierane, to:

  • Wino – kupujemy taki rodzaj i szczep, jaki najbardziej odpowiada gustom świadków weselnych. Jest wiele firm, które w zakresie swoich usług, proponują wykonanie specjalnej etykiety na butelkę, którą sami możemy zaprojektować przez internetowy kreator. Dzięki temu unikamy braku oryginalności, a świadkowie będą mieli pamiątkę przypominającą im o naszym weselu.
  • Kwiaty – elegancka i dopasowana do charakteru uroczystości kompozycja kwiatowa, to piękny upominek. Pamiętajmy jednak, że kompozycje z żywych kwiatów są nietrwałe i po kilku dniach, trzeba będzie je wyrzucić. Jeśli zależy nam na prezencie, który będzie upamiętniał dzień naszego wesela, bukiet nie będzie najlepszym rozwiązaniem.
  • Kosze prezentowe – to zdecydowanie najczęściej wręczany świadkom prezent. Zawartość kosza prezentowego może być różna – od czekoladek i słodkości, przez ulubione alkohole, aż do pluszowych zabawek, czy bielizny kąpielowej ( obecnie na rynku istnieje wiele firm, które oferują możliwość wykonania na takich materiałach, wyszywanych napisów – możemy więc umieścić na nich swoją dedykację, czy datę wesela).
  • Obrazy – niezależnie od tego, czy są ręcznie malowane, czy drukowane, zawsze będą pięknym i trwałym upominkiem dla świadków. Na stronach internetowych możemy znaleźć oferty firm, zajmujących się drukiem cyfrowym. Jeśli posiadamy zdjęcia ze świadkami, możemy zlecić takim firmom ich wielkoformatowy druk na płótnie – zazwyczaj po tygodniu od zamówienia, gotowy obraz mamy już w domu.

Form podziękowań świadkom weselnym jest wiele. Zależnie od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć no to wydarzenie, bez problemu znajdziemy adekwatne do ceny prezenty.

Pamiętajmy jednak, by trafiały w gusta odbiorców – zapewni to zadowolenie zarówno nam, jak i naszym świadkom.


Zapraszam Państwa serdecznie

 Jagiellońska 6 (róg Śląska)

w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje. 

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architket krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

Gift Box

Podziękowania dla świadków

Sorry, the comment form is closed at this time.