Blog

HomeDekoracje ślubne SzczecinPodziękowania i kwiaty dla rodziców na weselu
Bukiety Szczecin

Podziękowania i kwiaty dla rodziców na weselu

Zbliża się najważniejszy dzień w Waszym życiu – ślub? Nie zapomnij o najbliższych, czyli rodzicach i świadkach! Im też należy się chwila uwagi w tym dniu. W dniu, w którym to od nich otrzymujesz najwięcej wsparcia i otuchy. Warto więc podziękować im w odpowiedni sposób – zwłaszcza rodzicom, którzy przez lata troszczyli się o Wasze szczęście i dostatek.

Kwiaty dla rodziców na ślubie, to dość oklepany sposób. Jednak nie należy z nich rezygnować! Warto, jako dodatek do prezentu, wręczyć bukiet ulubionych kwiatów mamy. Na pewno doceni ten gest i choć przez chwilę, będzie podziwiać ich piękno.

Jednak wybierając kwiaty jako prezent należy zadbać o to, by na sali znalazło się miejsce na ich przechowanie – chodzi tu oczywiście o wazon ze świeżą wodą. Kwiaty mogą stać na stole przy rodzicach ale można je też zanieść na przykład do przygotowanego pokoju Państwa Młodych bądź samych rodziców. Kwiaty można również powierzyć obsłudze – oni na pewno znajdą dla nich idealne miejsce.

Kosze słodkości

Jedną z najczęściej wybieranych form podziękowania dla rodziców na weselu są kosze. Kosze wypełnione słodyczami, dobrej jakości kawą, herbatą i alkoholem. Często w takim koszu znajduje się także drobiazg w postaci kubka czy filiżanki. Całość jest pięknie opakowana I ozdobiona sporą kokardą. Prezent ten jest praktyczny I stosunkowo nie drogi. Warto jednak zwrócić uwagę na to, co w danym koszu się znajduje… Dla rodziców pełnych zdrowia i witalności – żadna zawartość kosza nie powinna zaszkodzić. Jednak jeśli któryś z rodziców cierpi na jakąś chorobę, warto wcześniej dowiedzieć się, co nie powinno znajdować się w podarunku, by rodzicowi nie zaszkodziło.

Ramki ze zdjęciami

Rodziców na pewno zaskoczy prezent w postaci ramki z Waszym zdjęciem ślubnym! Jednak, by taki podarunek móc wykonać, wcześniej należy umówić się z salonem, gdzie wywołuje się zdjęcia od ręki. Nie ma problem w dużych miastach, gdzie w praktycznie każdym centrum handlowym jest punkt wywoływania zdjęć. Jednak w mniejszych miejscowościach należy poprosić fotografa, by został chwilę dłużej w pracy i wywołał zdjęcia. Taki prezent ucieszy każdego rodzica!

Karty podarunkowe

Vouchery, kupony rabatowe czy karty podarunkowe, to również świetny pomysł na prezent. Na takiej karcie znajdują się wpłacone przez Nowożeńców pieniążki, które rodzice mogą wydać w konkretnym celu. Przykładowo może to być wykwintna kolacja w ciekawej restauracji, całodniowy pobyt w spa czy opłacony nocleg w hotelu w ładnej miejscowości. Karta taka może być również do drogerii, w której będą mogli kupić sobie ładne perfumy bądź inne kosmetyki albo do sklepu z odzieżą, by mogli skompletować sobie ubrania na nowy sezon.

Filmik

Dosyć modnym sposobem na prezent dla rodziców na weselu jest nagranie filmiku, na którym dziękuje się rodzicom za cudowne lata i opiekę. Takie nagranie oczywiście wykonywane jest na kilka miesięcy przed weselem. Kamerzysta musi mieć czas na obrobienie filmu i zmontowanie wielu scen.

Taki filmik może być w różnej scenerii: w skansenie na styl wiejski, w wesołym miasteczku, w najpiękniejszych miejscach w mieście, w lesie – wszędzie.

Sceny z filmu powinny być nagrane w taki sposób, by dokładnie mówiły za co się dziękuje (na przykład za cierpliwość, troskę, pieniądze, zakazy, nakazy itp.) ale w dość zabawny sposób. Nie może to być zbyt poważne, gdyż ma być to radosna chwila, pełna wzruszeń ale i śmiechu. Z takiego prezentu ucieszą się nie tylko rodzice ale i goście. A co najważniejsze – taki prezent zostanie na lata.

Nie ważne co się wybierze. Ważne, by podarować to z serca i szczerze podziękować za lata pełne miłości i rodzinnego ciepła.

Bukiety Szczecin

Podziękowania i kwiaty dla rodziców na weselu

Sorry, the comment form is closed at this time.