Blog

HomeDekoracje ślubne SzczecinPrezent, kwiaty i podziękowania dla świadkowej
bukiet slubny szczecin

Prezent, kwiaty i podziękowania dla świadkowej

W Polsce z okazji ślubu wręcza się prezenty czy koperty z pieniędzmi. W ostatnim czasie modne stało się wręczanie prezentów dla świadków jako podziękowanie od młodej pary. Jest wiele różnych pomysłów na taki prezent, często państwo młodzi niesamowicie pomysłowo podchodzili do sprawy.

Chciałbym wam przedstawić kilka pomysłów, abyście nie musieli przeszukiwać całego internetu w poszukiwaniu prezentu w ramach podziękowania dla świadkowej lub świadka.

Pierwszą koncepcją i według mnie jedną z najlepszych na jakie mogłem trafić jest wygrawerowany pień drzewa z napisem „Dziękujemy Wam” i imiona świadków oraz podpis państwa młodych ewentualnie. Prezent ten urzekł mnie, ponieważ coś takiego świadkowie prawdopodobnie zachowają do śmierci. Nie zjedzą tego, nie zużyją ani nic z tych rzeczy. Postawią sobie na półce w swoim pokoju koło telewizora i za każdym razem gdy będą na to spoglądać, przypominać im to będzie o weselu. Cena takiego pnia z grawerem to około 90 zł za sztukę więc nie drogo.

Drugim pomysłem, również świetnym jest pudełko na wino z wygrawerowanymi życzeniami od pary młodej dla świadka. Szczególnie jeśli któryś ze świadków lubi pić wino. Jeśli jednak to nie jest ich ulubiony trunek raczej nie wybierałbym tego jako prezent. Mimo wszystko tak jak pień tak również ten prezent będzie towarzyszył im przez długie lata, dlatego warto się nad tym zastanowić. Możemy do tych pudelek dokupić jakieś dobre wino, prezent będzie wtedy idealny. Cena pudełek to około 60 zł za sztukę, 100 zł za parę w niektórych sklepach internetowych.

Pomysłem numer trzy są fartuchy dla świadków, para czerwony i czarny z wąsikiem na wysokości klatki piersiowej i napisałem najlepsza świadkowa najlepszy świadek. Jeśli twoja koleżanka czy kolega lubią gotowa i masz zamiar poprosić ich o bycie świadkiem na twoim ślubie, taki fartuch to naprawdę świetny pomysł. Pewnie po weselu, jeśli dużo gotowali będą gotować jeszcze więcej, wszystko dzięki temu, że będą chcieć nosić ten fartuszek. Ten prezent to jeden z prezentów praktycznych, szczególnie dla miłośników gotowania. Jest również troszkę zabawny, a jak wiemy takie prezenty są naprawdę świetne. Cena fartuszków to około 150 zł za parę. W naszym zestawieniu jest to najdroższy produkt, mimo wszystko warto.

Ciekawym pomysłem jest również zakup dyplomu najlepszej świadkowej lub świadka. Koncept ten jest niesamowicie humorystyczny więc musimy wiedzieć, że nasi świadkowie mają do siebie nie mały dystans. Inaczej prawdopodobnie na następny dzień wrzucą ten dyplom do kosza. Szablony takich dyplomów można znaleźć na internecie. Koszt takiego prezentu 50/60 zł za sztukę.

Ostatni pomysł będzie wam wszystkim pewnie dobrze znany. Kwiaty dla świadkowej i i wino dla świadka. Kto o tym nie słyszał? Mimo wszystko jest to częsty wybór pary młodej. Może po prostu z braku pomysłów lub czasu na szukanie czegoś ciekawszego. Dobrze wiemy jak to jest przed ślubem. Wszyscy zabiegani. Nie musi to być jednak taki pospolity prezent. Pomyślmy na przykład o tym, żeby do tych kwiatów dokupić koszyczek z napisem „Dla Ani, najlepszej świadkowej”. Już pomysł nie jest taki nudny prawda? Jeśli chodzi o wino, to tutaj zostaje nam dokupić pudełko o którym była mowa wcześniej. Wtedy też wyjdzie świetnie. Cena kwiatów zależna jest od rodzaju bukietu jaki wybierzecie. Myślę, że bukiet w okolicach 80 zł jest wystarczający, wino to wydatek 50 zł jeśli ma być w porządku.

Na koniec chciałbym wam dać wskazówkę, że prezent dla świadkowej na weselu wręczany jest na samym początku. Wtedy kiedy goście jeszcze potrafią skupić swoją uwagę na tym co się do nich mówi. Mam nadzieje, że pomogłem wam z wyborem waszych przyszłych prezentów dla świadków.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architket krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

bukiet slubny szczecin

bukiet ślubny szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.