Blog

HomeBukiety szczecinPrezent podziękowanie dla świadka
Gift Box

Prezent podziękowanie dla świadka

Prezent podziękowanie dla świadka

Podczas organizacji ślubu i wesela państwa młodych, jednym z ważniejszych aspektów są podziękowania dla świadka. Prezenciki niekoniecznie muszą być drogie. Pamiętajmy, aby upominek, choćby drobiazg, wręczyć również gościom weselnym. Częstym i chętnie wybieranym podziękowaniem są słodkie czekoladki z imionami pary młodej, ciasteczka z dedykowaną etykietką. Im bardziej wyszukane wzory, tym lepiej.

Warto odrobinę wysilić swoje szare komórki i zaprzęgnąć swoją kreatywność i pomysłowość do tego jedynego w życiu momentu!

Szczególnie istotne jest wyróżnić wśród zaproszonych rodziców i świadków. Ci drudzy to najczęściej ktoś z bliskich osób, ale niekoniecznie rodzina. Mogą być to kolega, czy koleżanka z ławki szkolnej, lub przyjaciel z podwórka. Oczywiste zazwyczaj jest dla nas, co wybrać jako podarunek dla rodziców. Mniej łatwym zadaniem jest dobry pomysł na prezent dla świadka na weselu. Poniżej znaleźć można podpowiedź, ale niekoniecznie najlepsze rozwiązanie dla Waszych gości…

Dość często wybieranymi upominkami dla świadków są pudełka, najczęściej drewniane. Samo pudełko najlepiej by było naturalne, trwałe, idealnie wkomponuje się ono w obecne trendy ślubne. Pudełeczko takie zachowa trwałość na długie lata.

W środku pudełka warto umieścić interesujące przedmioty…

Ciekawym pomysłem mogą być drobne upominki z dodatkiem alkoholowym. Na przykład bułeczki „kacówki”. Umieścić je można właśnie w pudełku z drewna. Zapakowane w odpowiednią dekorację, na przykład kolorowe sreberka mogą odnieść sukces, kiedy świadek i świadkowa rozpakują je. Można również sporządzić samodzielnie wyjątkową, przepyszną nalewkę smakową. Jaki smak wybrać, to już indywidualny wybór pary młodej. Kto lepiej wie, co smakuje ich najlepszym znajomym… Jako propozycję warto jednak zasugerować smaki: kawowy, cytrynowy lub wanilia. Butelka powinna zawierać ozdobioną etykietę z grafiką i zabawnym napisem. W pudełeczku drewnianym powinna być również karteczka z nazwiskiem świadka lub świadkowej, również data ślubu i imiona pary młodej.

Pamiętajmy, że wszyscy od młodości uwielbiamy… słodkości! I mali i ci więksi przepadają za słodyczami. Pomysł na upominek może być strzałem w dziesiątkę jeśli zdecydujemy się właśnie na coś z dużą zawartością cukru! Upominek w postaci owocowych cukierków dla świadkowej brzmi dość zachęcająco dla kobiety. Może nie zawsze panowie ucieszą się takim pomysłem, ale dla płci pięknej to świetna okazja na prezent. Spora garść, koniecznie różnych w smaku owocowych cukierków, schowanych w naszym drewnianym pudełku. Razem z motywem graficznym kwiatów polnych idealnie wkomponują się w całość. Pamiętajmy o bileciku umieszczonym najlepiej na górnej części pakunku. Wszystko będzie pięknie pachniało i przy tym zachwyci rozmaitością smaków.

Dla świadka pomysł może być już mniej szczegółowy, ale powinien mieć „charakter” – tak, aby pamiętał on długo od kogo, co otrzymał. Idealnie odnajdzie się własnoręcznie wykonana mucha. Zadbać należy o staranne wykonanie. Każdy szczegół będzie ważny, a wrażenie wynagrodzi nasz czas poświęcony na wykonanie. Oczywiście niekoniecznie każdy wie, jak zabrać się za taki upominek dla świadka. Najprościej zapytać znajomą krawcową lub… poszukać w sieci, jak inni zabrali się za wykonanie.

Mam nadzieje, że już mamy „zestaw na pomysł” dla tych, na których obecności na weselu i ślubie zależy nam najbardziej. Powyższe propozycje na podarunek dla świadków są na pewno na nieprzeciętnym poziomie kreatywności. Niech wyjątkowy i jedyny czas pary młodej będzie wzbogacony o szczególne akcenty!


Zapraszam Państwa serdecznie

 Jagiellońska 6 (róg Śląska)

w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu 

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

Gift Box

Prezent podziękowanie dla świadka

Sorry, the comment form is closed at this time.