Blog

HomeUncategorizedWyślij kwiaty Szczecin
bukiety_na_dzien_kobiet_kwiaciarnia_szczecin

Wyślij kwiaty Szczecin

Kwiaty są dobre na niemal każda okazję: urodziny, imieniny, rocznicę poznania, ślubu, dzień babci, dzień babci i wiele innych okazji. Daje się je, składając z jakiegoś powodu gratulacje. Towarzyszą słowom uznania dla ludzi kultury, sztuki, nauki i nie tylko. Pokazują też pamięć o tych, co odeszli. Zawsze jednak kojarzą się z czymś dobrym. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, dobry gest i słowa pamięci, wyślij kwiaty Szczecin. To zawsze bardzo miły gest.

Mogą być też dawane przy przeprosinach – są wtedy dobrym początkiem nowej drogi znajomości.
Co więcej – kwiaty pasuje dać właściwie każdemu.
Wielu ludzi ozdabia nimi swoje domy. Kwiaty doniczkowe, ale i cięte, w wazonach wprowadzają lepszą atmosferę w danym wnętrzu.
Dzisiaj do wyboru jest sporo rodzajów i odmian kwiatów. W kwiaciarni florystka umie ułożyć z nich wspaniały bukiet i ozdobić wstążkami i innymi ozdobami. W ten sposób powstaje nawet małe dzieło sztuki, które zostanie komuś wręczone.
Każda osoba obdarowana kwiatami, cieszy się z takiego podarunku. Kwiaty cieszą oczy i przypominają o tym, że inni też pamiętają o konkretnej osobie.
Często zdarza się, że kwiaty rosnące w czyimś ogródku stają się prezentami dla rodziny lub znajomych. Stają się wtedy jeszcze bardziej osobistym podarunkiem.
Kwiaty maja wiele barw, które także wyrażają różne uczucia i informacje.
Dziś kwiaty można wysłać gońcem  z kwiatami. To świetne rozwiązanie. Zamawia się je przez Internet, ewentualnie telefon, wybiera się konkretny bukiet i podaje adres osoby, która ma zostać obdarowana. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby móc zrobić komuś innemu miłą niespodziankę.
Obdarowując kogoś kwiatami, trzeba też pamiętać o mowie kolorów. Najbardziej niezobowiązującym i neutralizującym różne znaczenia barw, będzie miał kolorowy bukiet.
Ale także konkretne kwiaty mają swoją symbolikę i tym też warto pamiętać. Nie będąc pewnym, co wypada w konkretnej sytuacji, warto zapytać osobę pracującą w kwiaciarni i po poprosić o radę. Liczy się okazja i to, kim jest dla nas osoba, której kwiaty kupujemy.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

bukiety_na_dzien_kobiet_kwiaciarnia_szczecin

bukiety_na_dzien_kobiet_kwiaciarnia_szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.