Blog

HomeUncategorizedKurier kwiatowy Szczecin
Kwiaty na zamówienie Szczecin.

Kurier kwiatowy Szczecin

Kurier kwiatowy Szczecin to niezwykle trafiona oferta. Dlaczego? To proste, bo w każdej chwili można zamówić kwiaty, a te zostaną dostarczone pod wskazany adres. Ileż to razy jest tak, że zapominamy o ważnych datach: imieninach, urodzinach czy rocznicach ślubu. I co wtedy? Jeśli jeszcze w porę zorientujemy się to mamy szansę na kupienie chociażby symbolicznej wiązanki, ale często jest też i tak, że sprawa przepadła, bo nagle musieliśmy wyjechać w służbowych sprawach. I co wówczas? Wtedy jak znalazł są oferty typu: kurier kwiatowy Szczecin.

Bliska nam osoba nie tylko się ucieszy, ale pewnie będzie też i mile zaskoczona. Każdy w końcu lubi niespodzianki, szczególnie te dotyczące nas osobiście. Kurier kwiatowy Szczecin to wprawdzie usługi adresowane przede wszystkim do klientów z tegoż miasta i jego okolic, ale podobnych propozycji nie brakuje w każdym innym zakątku naszego kraju. Nawiasem mówiąc, sporo osób korzysta z takich ofert. Na naszym rynku nie brakuje kwiaciarni i bez najmniejszego problemu można kupować kwiaty na każdą okazję, nawet przez siedem dni w tygodniu. Mało tego, niektóre punkty są dostępne nawet przez całą dobę. Co prawda, kwiaty to nie artykuły pierwszej potrzeby, ale okazuje się, że w niektórych sytuacjach nie można się bez nich obyć. Ale tego chyba nie trzeba specjalnie nikomu tłumaczyć.
Skoro już mowa o współczesnych kwiaciarniach, warto zauważyć, że w obecnej dobie mamy w nich przez cały rok kwiaty w szerokim wyborze. W zasadzie nie ma już znaczenia pora roku, bo tak naprawdę w ciągłej sprzedaży mamy bardzo wiele gatunków kwiatów. Dzisiaj już chyba mało kto pamięta, kiedy w kwiaciarniach królowały goździki. Nawiasem mówiąc bardzo ładne i zarazem trwałe kwiaty. Do tego jeszcze trzeba dodać, że wykorzystywano je dosłownie na każdą okazję. Wiązanka z pięciu goździków przyozdobionych asparagusem to był standard. Do tego jeszcze gros osób wręczało ją nie tak, jak mówi etykieta, czyli łodygami w górze. Ale to już przeszłość, dzisiaj mamy dostępne całe mnóstwo różnych kwiatów i możemy wybierać do woli.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

Doręczanie kwiatów Szczecin

Doręczanie kwiatów Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.