Blog

HomeBukiety szczecinBukiet kwiatów Szczecin
Bukiet kwiatów Szczecin

Bukiet kwiatów Szczecin

Przychodzi czas walentynek ale i nie tylko, bo także urodziny, imieniny mają jedną wspólną cechę, potrzebują bukietu kwiatów. Idziemy na pierwszą randkę i tutaj także potrzebujemy bukiet kwiatów. Jak widać kwiaty są i będą kochane głównie przez kobiety, bo każda z nich lubi dostać bukiet czerwonych róż, czują się wtedy doceniane, a to jest tak niewielki uczynek ze strony mężczyzn, że naprawdę ale to naprawdę warto dać swojej drugiej połówce bukiet kwiatów bez okazji, raz na jakiś czas.

Także nie za często, bo się przyzwyczai i jak nie dasz to będzie kłótnia. Kwiaty także są świetnymi animatorami wnętrz, bo ile razy wchodzi się do mieszkania gdzie mieszka samotny mężczyzna i nie ma zapachu kwiatów, takiej świeżości i brak małych rzeczy, które utworzą dom rodzinny. Każdy z nas chciałby mieszkać właśnie w takim domu, gdzie jest przytulnie i rodzinnie. Jeśli już decydujemy się na wybór kwiatów to warto zainteresować się trochę nimi i poczytać, który kwiat będzie pasował do naszego mieszkania, a także stylu życia. Bo jeśli ktoś kupuje kwiat, a pracuje w delegacjach gdzie jeździ 3 razy w tygodniu to warto zainwestować w kwiat, który nie będzie potrzebował codziennej pielęgnacji.
Wracając do bukietów to są pewne zasady, których trzeba przestrzegać kupując i wręczając kwiaty i tutaj pokrótce je opisze:
Kwiaty cięte, są bardziej eleganckie,
– Liczba kwiatów w bukiecie powinna być nieparzysta,
– Kwiaty wręczamy bez opakowania,
– Bukiet wręczamy kwiatami do góry.
A poniżej krótki zestaw jakie kwiaty co oznaczają:
białe kwiaty – niewinność i szlachetne zamiary,
różowe kwiaty – szczerą sympatię,
niebieskie kwiaty – przyjaźń i wierność,
czerwone kwiaty – miłość i uczucia o charakterze wyraźnie seksualnym,
żółte kwiaty – zazdrość.
Podsumowując, jeśli kupujemy kwiaty dla naszej drugiej połówki to postarajmy się i zróbmy to najlepiej z zaskoczenia i bez powodu. Pamiętajmy o czterech zasadach, dzięki którym wręczanie kwiatów nie będzie dla nas krepujące. Dobór odpowiedniego koloru, wyrazi więcej niż słowa.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Bukiet Ślubny Szczecin

Bukiet Slubny Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.