Blog

HomeBukiety szczecinKwiaty bukiety Szczecin
Kwiaty bukiety Szczecin

Kwiaty bukiety Szczecin

Każda dobra kwieciarnia musi mieć w swojej ofercie bardzo dużą gamę takich produktów jak kwiaty bukiety. Gotowe bukiety kwiatów są bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie znają się na kwiatach i nie są w stanie skomponować własnej wiązanki. Gotowe bukiety kwiaty to po prostu duża wygoda i oszczędność czasu. Dlaczego? Dzieje się tak dlatego, że gotowe kwiaty bukiety są wcześniej przygotowane przez pracowników kwiaciarni czy zakładu florystycznego.

Klient wchodząc do zakładu musi tylko popatrzeć na gotowe kwiaty bukiety i wybrać ten, który w jego mniemaniu jest najładniejszy czy po prostu najbardziej mu odpowiada. Czym kierują się klienci wybierając kwiaty bukiety? Nie da się ukryć, za najważniejszym kryterium wyboru jest po prostu cena. Dlatego nie warto komponować bardzo drogich wiązanek. Jest bardzo prawdopodobne, że nie znajdą one nabywców. Najdroższe kwiaty powinny być sprzedawane oddzielnie, nie jako kwiaty bukiety.
Komponując własne wiązanki kwiatowe warto przygotować je w kilku progach cenowych, tak by klient miał możliwość wyboru. Jak łatwo się domyślić klient kupuje tańsze lub droższe kwiaty bukiety w zależności od stopnia pokrewieństwa z osobą, dla której jest ona przeznaczona. Kupując wiązankę dla matki na pewno skorzystamy z oferty droższej i bardziej atrakcyjnej. Z kolei kupując kwiaty bukiety na imieniny dla koleżanki z pracy pewnie wybierzemy nieco mniej szlachetne rozwiązanie. Co jednak jest najbardziej istotne, to fakt, by kwiaty bukiety były po prostu świeże i dobrej jakości. Dość często zdarza się, że bukiety kwiatów zakupione w przypadkowym miejscu, na przykład od ulicznej sprzedawczyni tracą swoją świeżość jeszcze zanim obdarujemy nimi osobę, dla której są przeznaczone. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych punktów sprzedaży – kwiaciarni lub zakładów florystycznych. Nie warto planować takiego zakupu na „ostatnią chwilę” i kupować kwiaty bukiety na przykład na stacji paliw. W tym wypadku możemy mieć niemal pewność, że jakość kwiatów pozostawi wiele do życzenia.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

Kwiaty bukiety Szczecin

Kwiaty bukiety Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.