Blog

HomeBukiety szczecinWiązanki kwiatów
wiązanki kwiatów Szczecin

Wiązanki kwiatów

Wiązanki kwiatów

Przed nami wiosna, a razem z nią Wielkanoc. Jest to taki okres w roku, w którym chcemy wprowadzić do naszego domu kolory, słońce i radość. Na szczęście dla nas bardzo łatwo to uzyskać.

Pierwszym sposobem na ożywienie naszego wnętrza mogą być wiązanki kwiatów. O tej porze roku świetnie prezentują się te z tulipanów.

Jeżeli chodzi o kwiaty, to równie efektownie wyglądają te w doniczkach, hiacynty, małe żonkile czy narcyzy. Fajnym pomysłem na dekoracje wielkanocną jest wiązanka z gałązek brzózki z jeszcze nie rozwiniętymi listkami. W cieple domowym pięknie się rozwiną. Można je również przyozdobić zawieszając na nie sztuczne pisanki. Taka dekoracja sprawi wiele radości wszystkim domownikom.
W ostatnim czasie bardzo popularne stały się wianki na drzwi i to nie tylko te bożonarodzeniowe, ale również takie całoroczne. Fajnym pomysłem na wiosnę jest wkomponowanie w nie drobnych kwiatków, a typowo wielkanocny wianek może mieć kształt, chociażby zajączka lub możemy go ozdobić wcześniej wspomnianymi pisankami lub sztucznymi marchewkami. Równie popularne co wianki stały się drewniane ozdoby, na przykład wycięty z drewnianych desek zajączek z pluszowym ogonkiem. Dekoracjami które będą z nami całą wiosnę to wiązanki kwiatów, ale sztucznych. W tej chwili mamy ogromny wybór kwiatów sztucznych, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwe. Warto przejrzeć i ta ofertę jeżeli jesteśmy w trakcie poszukiwania dekoracji wiosennych.Rozwiązaniem całorocznym będę wszystkie sukulenty i kaktusy, które ostatnio zrobiły się szalenie modne.

Jeżeli posiadamy w domu tace, doniczki, słoiki to warto żeby na wiosnę zyskały nowe życie. Przemalujmy je na jakieś pastelowe kolory, różowy, niebieski, żółty, pomarańczowy czy liliowy. Bardzo dobre do tego są farby w sprayu, bo zostawiają bardzo cieniutką warstwę, która szybko schnie. Najlepsze jednak będą lakiery samochodowe, które możemy kupić w każdej mieszalni w niedużych puszkach z atomizerem. Dają fantastyczny efekt i utrzymują się na prawdę długo.

Czasami żeby ożywić nasz dom wystarczą niewielkie zabiegi, które robią ogromną różnicę.


Zapraszam Państwa serdecznie

Jagiellońską 6 (róg Śląska)

w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje. 

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

wiązanki kwiatów Szczecin

wiązanki kwiatów Szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.