Blog

HomeDekoracje ślubne SzczecinPodziękowania dla rodziców wesele
roze_flower_box_kwiaciarnia_szczecin

Podziękowania dla rodziców wesele

Rodzice to najważniejsze osoby w naszym życiu. W końcu to od nich wszystko się zaczęło, to im jesteśmy wdzięczni za wszystko to co w życiu udało nam się osiągnąć. Nie ma co zaprzeczać, ale gdyby nie Rodzice to nawet na tym świecie mogłoby nas nie być. Od nich wszystko się zaczyna, dlatego wielu młodych ludzi, w obliczu swojego wesela myśli o tym jak im odpowiednio podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Na pewno każdy z Was doskonale zdaje sobie sprawę, że około północy, czasem nawet trochę szybciej, następuje taki moment podziękowań dla Rodziców.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo wzruszający moment, tym bardziej, że w tle leci jakaś specjalnie dedykowana piosenka dla Rodziców. Jest uśmiech, radość, łzy wzruszenia ale czy nie brakuje czegoś jeszcze? Otóż podziękowania dla Rodziców wesele, to moment, kiedy można wręczyć im jakiś ładny prezent. Ktoś może powiedzieć, że w sumie może obyć się bez prezentu, jednak według mnie można wręczyć im jakiś podarunek. Nie mówię tutaj od razu o prezencie za setki tysięcy złotych, który przewyższy samą wartość całego wesela. Można pomyśleć o czymś o wiele skromniejszym, co jednak na pewno ucieszy oboje Rodziców. Przykładem mogą być chociażby kwiaty dla Rodziców wesele. Na taką okazję możecie zamówić specjalnie skomponowany bukiet, który zostanie wykonany w najbliższej kwiaciarni. Jednak jeżeli wiecie, że Wasze kwiaciarnie nie spiszą się w tym temacie, to zawsze możecie wykorzystać zasoby internetowe. Wiele punktów usługowych ogłasza się w internecie, że zrobi takie bukiety dla Rodziców i dostarczą Wam je do domu. Ich oferta jest naprawdę imponująca a Wy wybierzecie coś dla swoich Rodziców. Jaki bukiet wybrać? To już zależy właściwie od was samych. Ponieważ możecie wybrać mały bukiecik a do tego dobrać bardziej okazałe prezenty dla Rodziców. Możecie jednak z tych prezentów osobnych zrezygnować, a kupić bardzo okazały bukiet, który może zostać umieszczony w specjalnym koszu lub nawet w pudełkach. Trzeba przyznać, że takie bukiety we Flower Boxach cieszą się niezwykłą popularnością a takie oryginalne bukiety na pewno spodobają się Waszym Rodzicom. Jednak co oprócz kwiatów możecie zafundować swoim Rodzicom? To już tylko od Was zależy. Bardzo często zamawiane są kosze słodyczy. W wielu sklepach możecie zamówić takie gotowe kosze, do których wkładane są najlepsze łakocie i produkty spożywcze. Czemu by nie można pozwolić Rodzicom na rozkoszowanie się takimi delicjami? W końcu niech i oni mają trochę radości w swoim życiu, które na pewno dadzą im takie łakocie. Skoro będziecie zamawiać bukiet dla Rodziców, to może przydałby się im jakiś wazon do nich? Tym bardziej, że z ręcznym grawerunkiem i specjalną dedykacją, który zostanie dla Was wykonany? Takie wazony, czy też figurki można bezpośrednio zamówić przez internet. Wystarczy tylko dokładnie sprecyzować swoje zamówienie a wszystko zostanie do Was bezpośrednio przesłane, do domu. Wybór takich prezentów jest naprawdę ogromny. Każdy z Was znajdzie coś fajnego, czym będzie mógł uhonorować swoich Rodziców.

Zapraszam Państwa serdecznie na Jagiellońską 6 (róg Śląska) w godzinach 11-18 (dni robocze, w soboty do 14)

Z przyjemnością doradzę i zaproponuję odpowiednie kwiaty i rośliny na każdą okazję, która Państwa interesuje.

Zielona Moda – Kwiaciarnia Szczecin

Anna Kubiak – florystka i architekt krajobrazu

 Kwiaty na dowóz,  przesyłka kwiatowa, goniec z kwiatami Szczecin, kwiaty na zamówienie – tel. 728 543 940

 

roze_flower_box_kwiaciarnia_szczecin

roze_flower_box_kwiaciarnia_szczecin

Sorry, the comment form is closed at this time.